| Lary a întrebat:

Cum fac sa scap de chestia aia roz de la raspunsuri? Ma enerveaza rau!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chestie roz? La ce te referi?

| Lary explică:

La chestia aia unde scrie''Intrebare:Tu pe cine votezi Miss HEYO''

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa sti ca si pe mine ma enerveaza, dar nu avem ce facestraight face
Nu poti sa ii faci nimicwinking

| Flav a răspuns:

E reclama bre. Pt. ea se scot bani grei. Vrei sa le iei ''mancarea'' de la admini?

| Lary explică:

@flav-reclama reclama dar chiar trebuia sa o puna tocmai acolo? Ma scoate din pepeni si din toate fructele.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

happy nu ai ce sa faci!

| psiholoaga a răspuns:

Flav are dreptate. A aparut de o saptamana, cam asa. Probabil ca, dupa ce se alege miss heyo, dispare. Si apare altceva.

| adi_7507 a răspuns:

Daca folosesti Firefox incearca AdBlock Plus.

| Cryssy a răspuns:

Nu ai ce face...

| SweetCandy a răspuns:

Nu ai ce face...si p mine ma km suparastraight face