| annushk a întrebat:

Cum fac sa schimb de pe desktop bara care sta jos... unde bagi site-urile si altele in bara? azi nu stiu pe ce am apasat si s-a mutat in partea de sus a desktop-ului si o vreau inapoi jos...cum fac sa schimb? plz

Răspuns Câştigător
| KaTaLyN a răspuns:

Dai click dreapta p bara...debifezi "Lock the taskbar" si apoi apesi click stanga pe bara, tii apasat si o tragi in josu monitorului. Dupa ce ai mutat`o dai iar click dreapta p bara si Bifezi " Lock the taskbar" u welcome happy

2 răspunsuri:
| annushk explică:

Uraaaaaaaaaaa mersi mult mult mult...te iubesc pooooooop

| KaTaLyN a răspuns:

big grin ma simt coplesit...chiar nu stiu ce sa zic tongue ma bucur sa vad ca sunt iubit peste tothee hee da mai.n`ai pentru ce. ma bucur ca am putut sa te ajut :*