| NoOne18 a întrebat:

Cum folosesc un antivirus? am tuneUp utilites 2007, si am virusi multi,doresc sa scap de ei,cand intru pe ask sa dau sa vad mai multe raspunsuri imi apare ceva, cand deschid chromul imi da multe tab-uri si mai multe probleme.Si cum schimb un windos?

1 răspuns:
| Ritsuko a răspuns:

Am avut si eu TuneUp Utilities si e de GROAZA! Nu e bun la nimic sincer, asa mi se pare. Adica blocheaza pc-ul, se incarca totul mult mai greu, asa mi s-a parut.Incearca Avira antivirus si altele.(Parerea mea.)