| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot arata ca sunt langa el? il iubesc enorm de mult dar nu stiu cun sa-i arat...va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| GeorgeRadu a răspuns:

Ofera-i sprijinul tau, arata-i ca esti langa el iubindul. Ajutal in orice situatie sa stie ca are un sprijin, sa se poata baza pe tine. Ascultal mereu daca are o problema, dai sfaturi... happyIncearca sa il inveselesti daca se simte prost.

| denisa_4752 a răspuns:

Pai consider ca daca il iubesti.chestia asta se dovedeste in timp! prin fapte cel mai important. poarta te frumos, arata i ca tii la el si ca ii esti alaturi cand are nevoie de tine! nu numai cuvintele frumoase sunt de ajuns.in timp poti sa i arati ca il iubestihappy