| BitzaTha a întrebat:

Cum ii spun unei persoane (ca sa nu se supere) sa plece din casa mea ca n-am chef de ea? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Lol laughing Pai daca nu o vrei, de ce ai invitat-o? Sau daca a venit ea asa, zi si tu "pff ce treaba am am uitat ca trebuie sa fac acel lucru vezi tu" si daca se simte, pleaca laughing

| BitzaTha explică (pentru Rebecca123):

Crezi ca n-am incercat? Aia a stat cu mine si cand am facut baie rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Denly a răspuns:

"pfff, ce somn mi s-a facut... hai ca ne mai vedem maine, ma pun sa dorm"