| BebelusJ a întrebat:

Cum il cheama de adevaratelea pe Ionut(baiatul lui Radu) din Iubiri secrete?happy

7 răspunsuri:
| iPetraAnime a răspuns:

Matei Huidu- funda*

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pe Ionut il cheama Matei Huidu si este fiul lui Serban Huidu(de la Cronica Carcotasilor).

| qAnna a răspuns (pentru IoNyShimotukushichi):

De fapt este fratele lui.

| rapa a răspuns:

Buna as avea o intrebare la dumneavoastra stiti daca ionut din iubiri secree este copilul lui rau

| cassyangel95 a răspuns:

Matei huidu poti cauta mai multi pe www.primatv.ro sper ca te.am ajutat fundita plizzz:o3

| cassyangel95 a răspuns:

Matei huidu...te poti uita pe net la www.primatv.ro si poti afla mai multe lucruri

| alberto_8418 a răspuns:

il cheama Matei Huidu si este fratele mai mic al lui Serban Huidu.Acesta are 12 ani nu 10 cu spune in serial