| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi bag prieteni pe green farm de pe hi5?

funda la raspunsul bun!

Răspuns Câştigător
| sp33d a răspuns:

Pai draga Dyana, in primul rand trebuie sa ai peste 10 prieteni si apoi trebuie sa dai pe invita prieteni. Iti apare un chenar in care spune invita prieteni si tu trebuie sa scrii e-mailurile prietenilor tai de pe hi5 separate cu virgula. Cererile de prietenie se vor trimite iar cel care primeste cererea va accepta(asta in cazul in care va vrea el), si cand va da accept iti va aparea la lista de vecini in joc. Sper ca ti-am fost de folos

4 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Ai reusit sa adaugi prieteni straight face?
eu chiar nu inteleg cum.

| Raiden a răspuns:

La mine nu merge nici asa happy

| ÐÿÅ a răspuns:

Mersi...

| ÐÿÅ a răspuns:

Iti explic eu :
pentru a baga prieteni pe green farm (hi5) dai pe "Neighbors" la "rama" jocului...se incarca, astepti laughing si iti apar prietenii din lista ta, iar daca vrei sa-l ai in lista de prieteni (green farm) dai "Add Neighbor", iar lui ii va aparea atunci cand intra pe hi5 la "Notificari" si trebuie sa-ti dea "Accept"!