| alexa8 a întrebat:

Cum imi dau seama cand un baiat ma place? please help!

Răspuns Câştigător
| Aℓεxąηdяą a răspuns:

Pai incearca sa fie politicos cu tine.sta in preajma ta te apara chesti din astea

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Daca mereu te vei intreba asta si te vei stradui sa afli, nu vei reusi decat sa-ti pierzi linistea si sa fii stresata.Lasa lucrurile sa decurga normal si singura inima ta iti va spune, nu vei avea nevoie de sfaturile nimanui. Poti sa ma crezi:o inima indragostita, totdeauna va sti daca i se raspunde!

| Didw a răspuns:

1. Daca se poarta frumos cu tine
2. Daca imparte ce are cu tine
3. Daca iti spune lucruri frumoase
4. Daca te invita undeva
5. Daca spune cuiva lucruri frumoase despre tine
6. Daca sta mai mereu cu tine
7. Daca iti afce ochi dulci
8. Daca te lauda
9. Daca vb cu tine pe mess mult sau in real :]
Cam astea sunt semnele. kiss pupic!

| MyWorld_3947 a răspuns:

Buna! Stii ca de obicei atunci cand un baiat necajeste o fata inseamna ca o place dar nu este mereu adevarat.Se poate sa te placa si sa nu vorbeasca cu tine deloc (poate este mai timid)De obicei un baiat face urmatoarele pentru a seduce o fata:
1.Incearca sa o inteleaga
2.Incearca sai devina cel putin amic
3.Este darnic
4.Iti ia apararea
Daca chiar are curaj si chiar te place poate face mai mult de ata ex:
1. Te invita undeva
Cam atat. Sper ca ti-am fost de ajutor!
Pa, Pa!
2.Mergeti acasa impreuna
3.Iti face cadouri
4. Vorbeste cu tine (pe mass/te suna/normal)