| Rusu4000 a întrebat:

Cum imi fac Cont Google? plzz ziceti

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Intri aici https://accounts.google.com/NewAccount?hl=ro si e imposibil sa nu-ti dai seama cum se face.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Google + inregistrare.

| Afãrinツ a răspuns:

Mai intai da click aici https://accounts.google.com/SignUp?service=mail

1. scrie numele si prenumele
2. alege o parola si mai testeaz-o o data in casuta de jos
3. scrie-ti ziua ta de nastere
4. scrie-ti genul
5. testeaza numarul TAU de telefon. dupa ce ai creat contul, google+ iti va trimite un mesaj cu un cod. Tu il vei transcrie pe calculator(numarul e bun in cazul in care uiti parola sau iti fura cineva contul).
6. scrie adresa de mail (yahoo), ca sa poti confirma inscrierea. Daca NU o confirmezi, contul va fi sters.
7. tasteaza codul acela de jos scris ciudat (foarte ciudat). Se stie ca uneori robotii sunt programati sa sparga conturi si se mai stie ca nu pot descifra orice. Asta-i motivul. (sa demonstrezi ca nu esti unul)
8. Scrie locatia ta (tara) si bifeaza casuta cu "Sunt de acord cu Termenii si conditiile si cu Politica Google.
9. Dai pe "Urmatorul pas"
10. Asta-i tot! big grin

Succeswinking

| alexs99 a răspuns:

Dai la Gmail sus si-ti faci cont acolo unde scrie create an account. Funda?

| Sănduțța a răspuns:

Hei.Sus iti apare:Sign Up sau ceva de felul. Apasa scrie numele mailul si tot ce e nevoie.OK, mi-e lene sa scriu cum toti pasii.Succese