| ZoeyMe a întrebat:

cum imi fac cont pe you tube? funda

Răspuns Câştigător
| walken_3333 a răspuns:

Buna!
undeva in dreapta scrie '' create account''...intri acolo si completezi casutele alea. cu username.tara.etc. si vezi ca o sa iti apara sa bifezi ceva...la 2 casute.
1. Let others find my channel on YouTube if they have my email address
2. would like to receive occasional product-related email communications that YouTube believes would be of interest to me

trebuie sa o bifezi pe prima.sau daca e deja bifata sa o lasi asa.
si apoi dai pe ''i accept'' si asta e toata chestiahappy
dupa aia in loc sa iti scrie in dreapta create account o sa iti scrie nickul tau de pe youtube...

sper ca te-am ajutat:*
funda?big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZoeyMe explică:

Costa cumva ceva?

Răspuns utilizator avertizat