| Firdinica a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa-mi cumpere, cu bani de ziua mea de nume, niste chestii pe un site? E un site in care poti cumpara banii din joc cu bani reali si mama zice ca nu-i un site sigur, dar cum o pot convinge ca este? Si cum o pot convinge sa-mi ia o papusa dinaia monster? Zice ca mai bine sa-mi ia haine, dar eu m-am plictisit doar de haine.

Răspuns Câştigător
| ღCARMELAღ a răspuns:

La faza cu site-ul ii poti spune ca s alti prieteni au facut asta sau ca nu are ce sa se intample, iar cu papusa spune-i ca iti doresti ffoarte mult una, si ca la urma urmei este ziua ta si ca tu trebuie sa iti alegi cadoul. sper ca
te-am ajutat fundita?!

1 răspuns:
| ღCARMELAღ a răspuns:

Funda?!