| crynutza34 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca o persoana mi-a dat ignore?

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Simplu nu mai vei da de aceea persoana si daca ti-a dat IGNORE de ce te mai intereseaza inseamna ca nu doreste sa vb cu tine Eu cred ca cel mai bine ar fi sa lasi persoana in pace si cd va dori ea te va cauta daca va dori daca nu asa a fost sa fie

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Exista site-uri, dai un search pe google. (dar nu intotdeauna sunt bune alea).
Daca sti pe cineva care are id-ul pesoanei, roag-o sa verifice.
Vezi ca in adresa ta de e-mail se afla si contacte si de obicei acolo arata daca e on sau nu.
Cel mai bine iti recomand sa-ti mai faci un id ceva si sa incerci sa intrii in vorba dupa id-ul acela sau si mai bine daca sti ca are site-uri de genul netlog, hi5, facebook. stiu ca la majoritatea arata cand a intrat ultima oara sau arata ce activitati a avut in ultimul timp (daca a jucat vr-un joc ceva etc).