| worm a întrebat:

Cum imi pot dezinstala programul Media Finder fara sa-mi reinstalez Windowsul? Imi trebuie repede raspuns.Cel mai bun raspuns primeste funda. Scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

:)) doar cautand pe google sa vad ce e mai exact, fara sa dau click pe vreun link avast il gaseste suspicios.
Ca sa nu ma mai lungesc cu ce sistem de operare ai: http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html

| worm explică (pentru Mădă0611):

Iti multumesc foarte mult pentru raspuns.Mi-ai fost de foarte mare ajutor.

| Mădă0611 a răspuns (pentru worm):

Sa cresti mare! tongue
Nu iti mai instala toate prostiile si pune-ti un antivirus. Sunt sigura ca daca mai si dadeam click pe vreun link, Malwarebytes il bloca, nu neaparat ca ar fi virus. Programul ala iti cauta fisiere in PC? Daca da, si Windows face asta, daca nu ti-ai oprit serviciul respectiv: Start --> Services.msc --> Windows Search --> click dreapta --> Properties --> Startup Type --> Automatic --> Apply --> Ok, si dupa restart poti sa scrii la Start ce fisier iti trebuie si o sa iti apara acolo.