| MichaelJacksonhealtheworld a întrebat:

Cum imi pot face un cont pe desenatori.ro? Imi apare afisul acela care scrie:Inregistrarea s-a realizat cu succes.
In cel mai scurt timp vei primi un mail pentru validarea contului.
Multumim. Si nu imi apare nici un m mail. Ce pot face? funditawinking

3 răspunsuri:
| mitzaETS a răspuns:

Poti sa te uiti in spam sau inbox in mail.

| MichaelJacksonhealtheworld explică:

Am gresit la aceka in loc sa scriu acela am scirs aceka rolling on the floor

| deniisa_9736 a răspuns:

Vad ca nu a raspuns nimeni si eu stiu cum dar nu poti sa iti faci galerie decat fffff greu
ce ai incercat tu sa faci nu este deloc corect
dai acolo la chenar unde scrie loghin sper ca este bine cum am spus! daca vrei funda...sau o dai la alt cineva big grin