| lory_7261 a întrebat:

Cum imi pot posta pe facebook victoriile la >>conquiztador...?

3 răspunsuri:
| arrmaghedon a răspuns:

De obicei te intreaba la urma (daca castigi) daca vrei sa-ti afisezi victoria pe facebook

| lory_7261 explică:

Da dar...trebuie sa activezi o optiune de undeva...si chiar nu am gasit de unde

| Melancolică a răspuns:

Cand te aflii la Blitzkrieg( adica la maritul de PAJ= puncte acumulate jucator) si obti o victorie poti posta pe facebookhappyDar la separeu cand castigi nu obti nimichappy. Bafta.