| Andradaaaaa a întrebat:

Cum imi pot pune ce fundal pe blog? Adica nu din cele care mi le da acolo...ci o poza care o am eu pe desktop nu se poate? a si... cum pot sa imi personalizaz titlul? Adica sa pun langa el o floare sau ceva de genu? De exemplu cum are blogul asta la titlu :http://jennifershirk.blogspot.com/

1 răspuns:
| ina a răspuns:

Exista site-uri speciale care te invata asa ceva, si iti dau si backgrounduri.Dar nu poti sa pui o poza de a ta, aceste site-uti doar marindu-ti optiunile.Cauta pe Google "layout blogspot" si vei gasi.Te pup