| AnotherSmile a întrebat:

Cum imi pot schimba numele de la facebook? prietenii mei si restul pot vedea numele vechi sau pe cel nou, care l.am schimbat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus, in dreapta langa Home ai o sageata care arata in jos. dai click stanga pe ea. Acolo ai 4 optiuni... tu alegi setarile contului happy. Si acolo ai
Nume
Nume de utilizator
E-mail
Parolă, etchappy.

In dreptul numelui. mai in dreapta scrie Editeaza. dai click si iti pui ce nume doresti happy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - SCHIMBARE NUME -> Ca sa schimbi numele intra aici ->>> https://www.facebook.com/settings?ref=mb in dreptul numelui da click pe-> Editeaza
Prietenii te vor vedea cu noul nume.
Bafta!