| Blackwoman27 a întrebat:

Cum imi schimb numele dupa faceboook? ca nu mai stiuwinking
fundita tongue
URGENT!

Răspuns Câştigător
| alexcdc a răspuns:

Aca ai facebook in romana it apare in dreapta contul meu. dai click apoi intrii la setarile contului si iti apare la nume in dreapta : Editeza. In engleza: dai pe account scrie in colt in dreapta apoi dai pe Account Settings si in dreapta numelui iti apare Edit

| Blackwoman27 explică (pentru alexcdc):

Multumesc imediat iti dau fundita ca acum nu mergewinking

2 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Deci la pagina principala de facebook iti apare in dreapta sus Home Profile si Account. Dai clik pe account dupa care dai la a doua optiune care iti apare in acea lista adica la "account settings", dupa care iti apare acolo sa schimbi numelehappy
Fundita?:*