| MynyMousee a întrebat:

Cum imi schimb si eu parola de la farmerama! ca nu mai am id-ul ala pentru ca mi-a aflat candva parola si l.am sters plssss funda+vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intri in joc, sus, in coltul din dreapta iti va aparea 3 butoane 1,, ?!,, al doilea doua rotite si la ultimul sa iesi. tu dai la al 2 si acolo dai la configurare cont. apesi si iti va aparea nume utilizator nou, parola noua...si parola actuala. dupa ce ai completat acolo, dai la schimba. (nu scrie la ambele, decat la prima de sus). funda?