| pisi12lori a întrebat:

Cum indeplinesc ultimul goal la nivelul1 la miss bimbo? Cine imi este de ajutor primeste funda!

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna!
Aici ai scopurile explicate il lb romana ...si eu m-am cam chinuit la primul nivel cand trebuia sa ii aleg acea culoare de par dar pe mine aceste explicatii m-au ajutat sa trec repede de nivel.
http://www.missbimbo.com/......ica-ii.htm
sper sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nevoie de funda. mi se pare ca e cea cu Job-ul. pai te duci in cyty sau cum s-o mai chema(am nivel 20 scz.nu mai joc de ceva timpwinking )asa si inti la estate agency.Si acolo, este un Job, ala il alegiwinking