| AlinElle89 a întrebat:

Cum inseamna,, corp ideal" pentru tine? happy 90-60-90?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inseamna sa ma uit in oglinda si sa zic ca arat bine.Adica niciodatalaughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sold-talie-bust!

| Ana a răspuns:

Nu neaparat 90-60-90, sa fie un corp placut, nici prea plinuta dar nici prea slaba big grin

| Alisa a răspuns:

Sa fie sanatos si sa te simti bine asa cum esti!

| Brotacelu a răspuns:

90-60-90 mi se pare naspa
cred ca ar merge ceva mai mult big grin nu stiu sa spun exact dimensiunile dar cert este ca nu 90-60-90.

| Kitty a răspuns:

Nu, in niciun caz 90-60-90. Masurile astea-s doar pentru manechine, insa eu nu-s vreunul asa ca...Pentru a avea un corp ideal trebuie in primul rand sa fi sanatos si fericit (mai ales) apoi frumusetea vine de la acestea doua care iti dau totodata vointa pentru a arata si mai bine.