| marianaustroi a întrebat:

Cum intelegeti expresia "Fete usoare "

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Expresia se refera la acele fete care prin comportamentul lor usuratic sunt convinse extremde usor sa faca "cunostinta" cu patul barbatilor. Fata usoara inseamna fata vulgara, usor de sedus si foarte naiva, plus comportament care lasa de dorit... Exista foarte multe sinonime care se potrivesc in acest context.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fete care pica usor.La asternut.Contracost.

| ToKen a răspuns:

Nu prea inteleg

| RAY a răspuns:

Fete care se lasa usor care fac sex daca le duci in mall le dai o pizza si gata astea mai evolueaza si devin materialiste

| Staind a răspuns:

Fete sub 30 kg

| Coquina2 a răspuns:

Fete carora le place sexul.