| JulieB a întrebat:

Cum iti imaginezi cea mai frumoasa zi din viata ta?

11 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ah,sunt prea multe de zis. laughing

| Musique a răspuns:

O zi întreagă dedicată pasiunilor mele + muzică, face ca ziua respectivă să fie perfectă.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu cred că voi avea aşa ceva şi oricum nu aş putea alege.

| greyhound a răspuns:

Cea mai frumoasa zi : sa fiu concediat ca sunt incompetent, parasit de iubita ca sunt un fraier, abandonat de prieteni ca sunt amarat, renegat de parinti ca sunt o rusine si apoi sa aflu ca am castigat la loto 10 mil. de euro

| Wøodenpints a răspuns (pentru greyhound):

După care ți se va albi gaura curului lăsând maroneala pe buzele celor menționați de tine.

| TheStory a răspuns:

Nu mi-o imaginez, o traiesc.

| svartirhimnar a răspuns:

Nu m-am gândit niciodată la asta.
Poate în ziua în care îmi iau motor şi mă mut în Norvegia. thinking

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Stand pe un deal luminos, la un picnic...

| LiimeXdx a răspuns:

Hmmm...fara scoala,cu TV,la laptop, multe legume si fructe, dulciuri, bautauri (sucuri, apa normal) muzica cu iubitul meu. Apoi seara dau o petrecere care sa tina pana la 4:00 noaptea big grin.

| Eualex667 a răspuns:

Heh,pilotand un avion happy.E visul meu de mic.Mai e un pic si o sa devina realitate big grin.

| LeviaThan666 a răspuns:

Cand vine Apocalipsa ^_^ ( cea mai frumoasa zi)