| tim a întrebat:

cum iti imaginezi viata ta peste 10 ani?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Păi... exact cum mi-ai zis tu : peste vreo 10 ani nici nu-mi voi mai aminti de mine, de ce făceam în perioada asta. O zi bună! Te pup! happy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu o cariera frumoasa, casatorita si probabil cu doi baietei frumosi de manutalove struck

| juniper a răspuns:

O cariera buna.

| OanaG a răspuns:

Peste 10 ani...nu stiu cu ar fi peste un an. apoi peste 10.
Pai sa-mi imaginezthinking

Cu o facultate terminata, profesand ceea ce`mi place...casatorita,petrecandu-mi viata alaturi de barbatul iubit, poate si un copil nu se stie happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Probabil in strainatete la facultate sau poate chiar cu familie tot in strainatate plecata ca, daca raman aici nu am nici un rost.

| Alice_6278 a răspuns:

Mio imaginez a fi o aktritza vestita si sa am multi fanii in jurul meu.intr-un kuvint imi imaginez viata mea peste 10 ani kolorata.

| andy_3925 a răspuns:

Peste 10 ani?! Si eu nu stiu nici ce o sa mananc deseara! Pai...probabil voi fi la o facultate buna in strainatate.big grin:d

| dudu_4306 a răspuns:

Mi-o imaginez cu un Kawasaki er-6f in ea:d