| Mindfulness a întrebat:

Cum o chema pe tânăra din Timișoara ce s-a sinucis din cauza amenințării că va fi dată afară în 24 de ore daca nu își va spori performantele la locul de munca? Lucra la Atos! Locuia în Calea Sagului (Timișoara)
Acest e un link orientativ

https://www.google.com/......https?/url

Pe Facebook cum era?

5 răspunsuri:
| JohnnydeFeer a răspuns:

Nu stiu bro, Dar sa ameninti in asa hal angajati, Trebuie sa fii nenorocit.

| Mindfulness explică (pentru JohnnydeFeer):

Așa e, mai ales că știa că are probleme, efectiv e instigare la suicid. Acea femeie era vulnerabilă nimeni în 24 de ore nu ar putea să facă minuni cu atât mai puțin să care avea probleme. Așa sa mai sinucis unul, a sărit de pe o clădire la care lucra, probabil din aceleași cauze, motive.
Îmi pare tare rău de ea, mai era și mama ei bolnava. Se fac acum controale acolo dar nu se știe dacă va fi cineva tras la răspundere.

| JohnnydeFeer a răspuns (pentru Mindfulness):

Trebuie trasi la raspundere minim 30 de ani in puscarie!

| JohnnydeFeer a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu e de gluma cu asa ceva, Vara asta un baiat de 20 de ani sa aruncat de pe pod in parcul Drumul Taberei, Sinucidere curata

| Mindfulness explică (pentru JohnnydeFeer):

Da,dar daca nu murea îți dai seama ca era toată viața leguma? Sunt riscante aceste acte, daca nu îți iese ai pus-o! Ramai leguma toată viața.
De ce a ales sa facă așa?