| catthshshshs a întrebat:

Cum obisnuiti sa fiti, romantici sau realisti intr-o relatie?happy

Răspuns Câştigător
| doar.eu a răspuns:

Tind mai multe spre a fi romantica.As face orice pentru persoana iubita.as renunta la orgoliu.as renunta la orice.doar sa simt ca sunt iubita.nu o data, multe situatii din viata mea amoroasa m-au facut sa nu mai gandesc rational.si uneori, atunci cand nu merge ceva bine, sunt destul de naiva sa cred ca " iubirea va rezolva totul"

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deamandoua. o relatie se leaga, pe afinitati si fapte, romantismul nu te rupe, de cruda realitate.

| Razvan a răspuns:

Realista.Asa am fost mereu.Cam naspa de la o fata.Stiulaughing

| xibalba a răspuns:

Pai am momente cand sunt romantica, ma apuca si pe mine, na...

| thehope a răspuns:

Sunt o romantica incurabila, dar asta nu inseamna ca ma abat de la realitate... le combin pe amandoua pentru a iesi ceva cat mai bun, zic eu.

| Guitarlove a răspuns:

De multe ori romantica.

| carminaburana43 a răspuns:

Ambele, dar nu deodatahappy.

| Bacemi a răspuns:

Ca sa fiu sincer prefer sa vorbeasca Eminescu pentru mine :,, Eu raman ce-am fost, romantic ".

| stavgiku a răspuns:

Cred ca as fi romantic intr-o lume foarte realista, m-am saturat de realitate...

| razadeluna a răspuns:

Amandoua

| Doa'Do a răspuns:

Un pic din fiecare. De multe ori romantica... Imi plac asa mult atentiile, lucrurile care imi dovedesc ca persoana de langa mine ma iubeste, tine la mine. Desigur, pentru ca o relatie sa mearga trebuie sa fim si realisti. Nu se poate totul numai din dulcegarii. Apare monotonia si alte lucruri... care sunt inevitabile intr-o relatie.