| andreeaeml1200 a întrebat:

Cum percepeți voi o relație superficiala? Ce inseamna pentru voi? Vreau cat mai multe răspunsuri

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

O relație superficială e opusul unei relații serioase, e atunci când amândoi sunt dezinteresați si sunt împreună numai de dragul de a avea o relație, nu se iubesc.

| MistarGoGu a răspuns:

Trancaneala inutila și sterila far sentimente!
Zâmbete de fatada și actorie de amator fata de vecini, rude și prieteni care sa MIMEZE un cuplu în care este lapte și miere!

| Ioana06i a răspuns:

O relație superficială înseamnă o relație care nici nu ar fi existat deloc.