| Punishment a întrebat:

Cum poate cineva deveni mai interesant?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Esti ceea ce gindesti=prin urmare daca tu vei fii convins in suflet ca esti o persoana interesanta fii sigur ca o sa si fii.In afara de aceasta incearca sa eviti lucrurile banale sa te uiti la cit mai multe emisiuni interesante de pe canalele Discovery; informindu-te continuu si mai ales daca vei avea si norocul sa le poti dezbate aceste subiecte cu cineva onteresat de ele; cu timpul o sa-ti faci propria ta parere si personalitate care te va intari in credinta ca esti o persoana interesanta si unica.De altfel toti suntem persoane interesante si unice dar depinde pentru cine doresti sa fii o persoana interesanta, la ce nivel se afla persoana respectiva. O zi buna iti doresc... sper sa meditezi un pic la ceea ce ti-am scris...nu ar fi rau sa citesti si un pic de ezoterism pe paginile internetului.

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Punandu-si nick steauadiminetii

| Elena1234456 a răspuns:

Pai poate deveni mai interesant in ochii celorlalti croindu-si un stil propriu de replici si haine. happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai devenit deja dupa ce ai pus intrebarea asta...

| elena a răspuns:

Purtandu-se cat mai normal.

| crisS a răspuns:

Schimbare de atitudine! comportament stil vestimentar look...

| danutza a răspuns:

In primul rand prin felul in care deschide gura si in al 2-lea rand dupa felul cum se imbraca este f imp aspectul exterior in ziua de azi big grin

| Simona_8441 a răspuns:

Cred ca fiecare om este interesant in felul lui! Daca te referi la haine incepe prin a te imbraca mai extravacant dar intr-un fel cuminte! Nu te imbraca cu aceiasi pereche de jeans negri si cu un tricou simplu.Fi mai creativ/a Combina culori accesorii! Dar ai grija sa nu exagerezi! Iar la comportament fi tu insuri dar mai incalca putin regurile! Insa nu exagera! Ce ar fi sa te imbraci asa la urmatoarea iesire(daca esti fata)http://cm1.theinsider.com/......0x604.jpeg
iar daca esti baiathttp://users1.ml.mindenkilapja.hu/......lariza.jpg
Depinte ce iti place tie! Eu ti-am dat niste idei

| Punishment explică:

Multumesc de sfaturi...sunt baiat, si singurele sfaturi care chiar merita atentie sunt ale lor: @Lycya; si @ carminaburana43, apropo o sa tin cont.
intrebam din motiv ca... pur si simplu nu-mi vin teme de discutie. ceea ce incepe sa ma deranjeze si sa ma intreb una alta tongue si prin imbracaminte, cred ca ma descurc ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punand cat mai multe intrebari stupide pe TPU.