| nenanyk a întrebat:

Cum pot activa codul contului hi 5

30 răspunsuri:
| SimpleSergio a răspuns:

Poi prin email happy.trebuie sa poti sa ceri undeva activarea... iar ei iti vor trimite un email ...intri in linkul de pe email...sau probabil trebuie sa bagi nick si parola...si esti gata!happy hai bafta!

| Aceeasieu a răspuns:

Bai nu mai inteleg nimick.kre stie ca lumea dati`mi add va rog straight face alyal3xa21 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu cum elaughing...trebuie sa ai un id asemanator cu adresa de e-mai :pe... iar daca ai deja un id asemanator cu adresa de e-mail trebuie sa dai ''retrimitere cod'' si iti vor trimite ei un e-mail cu un link pe care vei da clek si codul va fi activat :pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot activa codul contului de hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut hi5 dar nu pot primi comentarii si nu pot sa adaug prieteni deoarece imi scrie acolo...sa-mi activez contuL!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine sa imi activezi contul la hi5sad?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intai trebuie sa copiiezi adresa ta de email si o scrii acolo... cel mai simplu raspunshappyhappyhappyhappyhappylaughinglaughinglaughing:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intai treb sa copiiezi adresa ta de email si o scrii acolo ...cel mai simplu raspunshappyhappyhappyhappyhappylaughinglaughinglaughing:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot activa codul contului hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai prostilor/ziceti unu odata cum se activeaza afurisitul ala de cod ca creca innnebunesc daca nu stiu odata! pe bune amu... ziceti adevarul! daca nu sunteti niste handicapati fara creier! aska sa stiti... ZICETI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziceti'mi si mie in 5 min copdu' alalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta ast si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac ma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am Hi5 mai dedemult dar acum imi cere sa activez codul contul Hi5 si prima data nu mi-a cerut asa ceva, de unde sa il i-au si ce sa fac, ajutati-ma va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi ziceti va rog si mie ca nu merge pun adresa de e-mail da nu merg ece sa fac! ziceti daca nu sunteti MARLANI! va rog ca nu mergesadcryingsad?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum amy pot recupere contul pe hi5 si pryeteny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fdswahedfgnrgfb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EHpAIb8lU5zWiQZJbbXX ...asta e codul ar trebui sa meargawinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul este 4567988

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu si eu ma chinui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai prostilor... ce prostiti oameni astea cu minciunele de voastre
nu-i mnc caa va zic eu. intri la hi5 acolo intri la cod si scrie retrimite codul cam asa ceva bun. intri la messenger la mesaje si acolo ai un mesaj e la serviciile hi5. cu placere mi-a placut sa te ajutlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am hi5 nu demult si nu stiu de unde sa fac rost de cont... TE ROG AJUTA-MA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nici eu nu stiu ca am un joc si niciun prieten nu intra si daca am codu ala nenorocita o sa intre crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trifuf florin

| denysa_7736 a răspuns:

Hei anonim mi-am facut hi5 mai departe la fel ca mine nu pot sa dau comentari sau sa primesc hi5 meu este racoltadenysa@yahoo.com ai id pentru mess?

| Claudelu_Dragomir_1988 a răspuns:

Ii dai adresa ta de email si scrii parola care o sa tio arate

| Ilis_Bogdan_1993 a răspuns:

Care este codul de confirmare hi 5