| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla ce zodie este o persoana? Se poate? Cum?

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poti afla daca sti in ce data este nascuta persoana, ziua si luna, in functie de asta te poti uita pe un horoscop si la fiecare zodie scrie o perioada in care este de ex eu sunt in 23 septembrie, deci sunt fecioara pentru ca zodia fecioara este din 23 august parca pana in 23 septebrie, apoi intra zodia balanta, si tot asa...

| Ana a răspuns:

Doar daca ii stii data nasteriiwinking

| Dan a răspuns:

Intreaba in ce data s-a nascut, apoi vezi pe net.Succes!

| costyn162 a răspuns:

Data nasterii...

| marsy a răspuns:

Poate. dar in cazuri mai reduse. Cred ca leii ii poti observa mai usor. sh skorpionii. privind comportamentul.

| lolfashion a răspuns:

Poi trebuie sa stii data nasterii sale iar apoi cauti pe google ce zodi este in acea data sau imi trimiti mie un mesaj cu data nasterii persoanei iar eu iti voi spune ce zodie este

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa data nasterii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

24 septebrie-1993-