| iuliamisha a întrebat:

Cum pot afla parola une persoane pe odnoklassniki.ru...multumesc anticipat! de ajutor

6 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

O ceri pur si simplu:]
keyloggerele sunt numai legale cand e vorba de munca/servici. stii. se pun in calculatorul angajatilor sa se vada daca aia stau pe mess sau lucreaza.

| hacker25 a răspuns (pentru DrunkenRat):

Este programa odnoklassniki5+ eu trimiti pe skype el tyrebuie sa o accepte siti vine parola prin mesajele de la skype

| DrunkenRat a răspuns (pentru hacker25):

Si nu mai simplu o ceri rolling on the floor?

| hacker25 a răspuns (pentru DrunkenRat):

Dar daca nu ti-o da

| hacker25 a răspuns (pentru DrunkenRat):

Dar daca nu ti-o da

| DrunkenRat a răspuns (pentru hacker25):

Atunci persoana respetiva tine la viata ei privata. Si daca faci rost de parola, ce faci? Injuri prin lista ca un dobitoc virgin abia scapat din scoala generala? Sa fim rezonabili. Nici sa verifici corespndeta cuiva nu imi pare corect. Daca ati fi casatoriti poate, dar asa?