| Skylerx a întrebat:

Cum pot ajunge pe jocul ourworld mai repede la nivelul 100? Si cum fac gems mult mai repede? M-am saturat pe facebook inainte primeam 20 gems pe saptamana si acum doar 10 vreau sa aconomisesc dar mai repede vreau niste patine va rog si o rochie draguta amandoua de 50 gems va rog spuneti-mi. Si cum pot folosi pe ow hack (parca asa se numea laughing). Ca eu economiseam aveam 15 gems si o prietena a intrat pe contul meu si mi a folosit (e deja greu pentru mine, mi-am mai pierdut un cont asa, era de nivel mare)si nu mai am acum nimic. Daca nu stiti: fiti draguti am la wishist niste haine poate mi le transmiteti cadou. Va rog spuneti-mi sau trimeteti.
PS: am mai pus o intrebare de asta si nu mi-a raspuns mai nimeni, iar cel care mi-a raspuns n-a spus mai nimic! De ce mereu faceti asa la intrebarile mele?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si alaturate Comunitatii de Romani din New World.
Romania are nevoie de tine!Hai Romania!
http://www.erepublik.com/en/re­ferrer/lostROsoul