| Cande a întrebat:

Cum pot creste la like's pe o pagina?

3 răspunsuri:
| iulia972 a răspuns:

Buna! pai depinde despre ce e pagina. Poti sa rogi alte pagini sa iti faca publicitate sau postand mai multe poze, informatii pe aceea pagina.

| Furculingură a răspuns:

Le dai prietenilor din listă link-ul cu pagina ca să dea like, intri în grupuri de publicitate şi faci publicitate cu alte pagini.

Dar cel mai repede creşti atunci când comentezi la pozele paginilor mai mari. Dar comentezi cu ceva amuzant. Celor cărora le va plăcea comment-ul vor da like la pagină.

| Anduttziik a răspuns:

Păi în primul rând faci schimb de like-uri cu alte pagini, si publicitate reciprocă. Apoi trebuie să fii tu activă, să postezi mult şi bine, să te joci cu fanii, să vorbeşti cu ei, să faci poveşti, concursuri, şi tot felul de chestii de genul acesta. Sper că te.am ajutat. :*