| AkHollic a întrebat:

Cum pot face ca 'scrisul' sa fie asa : http://i49.tinypic.com/2cxyouf.jpg? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| duuh a răspuns:

Daca te referi la felul in care arata literele, ii zice font si gasesti destule pe internet, pe care sa le descarci gratis. ( dafont.com, un exemplu)
Daca de referi la gradient-ul ala, se face in photoshop, cu layer styles. Cred ca gasesti despre asta pe youtube. De fapt, sigur gasesti. Sau, daca intamplarea face sa iti placa RObotzi, vezi ca aia de la Creative Monkeyz au si tutoriale pentru photoshop.

| AkHollic explică (pentru duuh):

De unde pot descarca photoschop? nu il gasesc..am doar photoscape. happy

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai cu diverse programe, fie online fie luate in PC. Cred ca si cu photoshop/photoscape merge.
Nu ma pricep prea bine whistling
*-*