| JoulieT a întrebat:

Cum pot gasi o persoana din Cluj doar dupa...fotografie? Nu stiu numele.

2 răspunsuri:
| macelarik a răspuns:

Pai o poti gasi cu ajutorul unui program de recunoastere faciala doar ca din cate stiu eu bazele de date nu sunt inca accesibile publicului... incearca si tu asta: http://www.softpedia.com/......stem.shtml Succes

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Oficialitatile nu te pot ajuta, atata timp cat persoana nu e urmarita printr-o sentinta judecatoreasca.Multiplica fotografia si afiseaz-o prin locuri publice, cu un nr.de telefon.