| LoOvE a întrebat:

Cum pot muta pe hi5 pozele de pe un album pe un alt album (albmu l-am facut azi)

VA ROG!

Răspuns Câştigător
| Mâţa67 a răspuns:

Deci, intri intr-o poza, dai la albumele mele, intri in albumul din care vrei sa muti pozele, si apoi daca pui clicku' pe o poza o sa iti apara pe poza in dreapta jos un cos mic de unde o poti sterge si in stanga jos optiunea de a muta poza in alt album.Dai click pe optiunea de a o muta apoi selectezi in care album vrei sa o muti si gata. Sper ca te-am ajutat.winking