| Cristian_3186 a întrebat:

Cum pot pune pc in idle?

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Nu poti pune idle.adica dupa ce trece un minut fara sa pui mana pe mouse si esti pe messenger o sa-ti apara, stii sh tu, un mik ceas in loc de available si o sa iti scrie la status "idle" sau daca te referi la calculator sa nu se stinga, eu dau "Stand By" si o sa se opreasca, iar daca o sa misti un pic de mouse se aprinde la loc imediat.
Sper ca te-am ajutat.tongue

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu poti pune tu, apare automat cand nu mai lucrezi la calculator

| ely_9328 a răspuns:

Cred ca te referi la a'ti aparea idle la status singur...nu? daca asta vrei dai sus la ''messager'', ''preferinces'' apoi ''privacy'' si dupa care trebuite sa ai bifata prima casuta Show me as ''Idle'' if don't use de computer for[ ]si in casuta selectezi dupa cat timp, lasi apoi mouse'ul 1 min 2 ma rog cat ai pus in casuta dupa care iti apare, dar in momentul in care ai mutat mouse'ul ti se ia ''Idle'' asta e tot sper ca t'am fost de ajutor.

| Cristian_3186 explică:

Eu vreau sa-mi apara idle chiar daca sunt la pc.am gasit un program.dar nu imi merge, am avut messenger 11 si nu mergea acum mi-am instalt 8 si tot nu merge