| mymy a întrebat:

Cum pot sa devin brutar pe lady popular? deoarece la cursuri nu exista doar cel de bucatar vreau sa trec la nivelul trei. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| cicilica a răspuns:

Trbuie sa-l faci pe cel de bucatar. cred ca a existat o mica greseala.

1 răspuns:
| Roxynutza_7660 a răspuns:

Ia slujba d bucatar.cursul dureaza o zi. a doua zi. du-te la cladirea care se numeste : Locul meu de munca. o pui la lucru 7-8 ore. dupa ce se termina timpul acesta.treci la nivelul 3 big grin