| mgtow a întrebat:

Cum pot sa fiu o persoana rece sufleteste? Uneori sufletul asta ma face sa ma simt trist sau plang cand ascult o melodie despre viata in general. Vreau sa devin o fire mecanizata care nu are compasiune, mila sau sa aiba tendinta de a iubi.

Răspuns Câştigător
| mgtow explică (pentru Theo94):

Https://www.thesilverdoll.co.uk/......k-t-shirt/ au perfectionato, sa vezi blonda ce bine arata (O gasesti acolo) cu una ca asta in casa noastra santem sefi;) Atunci pot spune ca nu mai am probleme sentimentale :))

5 răspunsuri:
| GirlOnline81 a răspuns:

"... ma simt trist sau plang cand ascult o melodie despre viata in general."

Te simti nostalgic din cauza Pastelui, Felixstowe boy.
Hristos a inviat!

| mgtow explică (pentru GirlOnline81):

Pe naiba laughing nu are treaba pastele cu asta

| GirlOnline81 a răspuns (pentru mgtow):

Am glumit happy; am inteles perfect ce ai vrut sa spui, ca sufletul tau vrea sa fuga de suferinta. Si totusi... crezi ca asta e solutia?

| mgtow explică (pentru GirlOnline81):

Am invatat sa ma obisnuiesc asa pe plan sex cand e nevoie nu-i problema dar stiu ca sufletul imi zice ca vrea ceva mai mult o relatie si eu nu vreau aia e problema asa daca as fi mai nepasator mi-ar fi mai bine dar nu stiu cum sa devin asa