| maftei a întrebat:

Cum pot sa impresionez un baiat, din toate punctele de vedere.Sa al fac sa ma bage an seama?

Răspuns Câştigător
| Smile_8528 a răspuns:

Pai.
1.fii naturala.baietilor nu le plac fetele care isi pun prea mult machiaj.
2. evita decolteurile si fustele scurte, deoarece te fac sa pari o fata ‘usoara’.
3.incearca sa fii deschisa si vesela.intra in discutii cu el fara a te intimida.
4.incearca sa fii putin nebunatica. fetele care nu incalca regulile sunt considerate plictisitoare.incearca sa sari cateodata calul si sa te distrezi(dar nu exagera).
5.baietilor nu le plac fetele neingrijite. evita mirosul de transpiratie, unghiile murdare.sau firele de par in plus.
6.i-ao usor.nu il sufoca.va crede ca esti obsedata si te va evita.
7.fii tu insati.nu incerca sa te schimbi pentru a fii pe placul lui. daca nu ii place cum esti tu, nu el e alesul.mai sunt baieti!

Succes!