| SweetDreamsll a întrebat:

Cum pot sa impresionez un baiat...^^sau sa ma bage in seama dati-mi si mie un sfat ca la ce prieteny am yeu... ei mai mult rad decat sa ma ajute plssss ajutatim-a

Răspuns Câştigător
| GrigoRee94 a răspuns:

happy Si se dau si prietene big grin Vorbeste cu el fata in fata daca simti ceva pentru el happy si M.Madalina prietenele la nevoie se cunosc happy

2 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

In situatia asta eram si eu, cum le spuneam prietenelor mele ca-mi place de cineva pe ele le bufnea rasul...sad.

| GrigoRee94 a răspuns:

Prima problema e ca daca faci ceva zice ca esti bagatoare de seama, mai bine ai stat "face to face" si ati discuta daca ai ceva pentru el big grin. SPer ca te-a ajutat ce am spus eu big grin si cu prietenii nu rezolvi nimic daca nu ai o fata big grin