| SinCos23 a întrebat:

Cum pot sa ma cresc lv mare in metin 2 ro? Ca sunt lv 23 si vreau sa ajung 60 -65 dar cat mas batea cu monstri nu pot.

Răspuns Câştigător
| teo3D a răspuns:

1. nu cresti repede daca te bati cu monstrii d lv tau adica nu stiu du-te la Bo acolo cresti ca-lumea. SAu fa-ti prieteni d lv mare si roaga-i sa te creasca. Si inca ceva ai vise prea mari. Un coleg d la mine din cls joaca metin2ro d un an si ceva si are abia lv 70. Bafta.:X funda:-o3