| ovidiuuuu a întrebat:

Cum pot sa ma ingras? am 1.72 si 57 de kg si as vrea sa ma ingras macar pana la 65

8 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Mananca de la fast food si dulciuri

| xXdoareuXx a răspuns:

Mananca mai mult si stau de geaba. altceva nu stiu ce sa-ti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca inghetata, ciocolata, mancaruri de la fast food.Asa te vei ingrasa.Bafta!

| Zatharra a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/regim-de-ingrasare_1476
Aici e o dietă.Ca să te îngraşi sănătos nu cum a zis Douapunctedoua.Totuşi,e vorba de sănătatea ta. Sper că ţi-a fost de folos.Peace!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai mananca dulciuri, de la fast-food, sau tot felul de prostii care ingrasa.La multi ani! Bafta!

| puffii548 a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu DoUaPuNcTeDoUa fiindca ok te ingrasi dar dupa aceea devii dependent dar si mai si te imbolnavesti daca mananci atatea de la fast food.
Raspunsul la intrebarea ta e: mananca multe mancaruri ca in acelasi timp sa te ingrasi si tot in acelasi timp sa fi sanatos. Succes
Sper ca te-am ajutat. Fundalove struck?

| PisicutzaCuTupeu a răspuns:

Incearca sa mananci tot ce-ti place.
Dar nu exagera.
Altii se ingrasa, altii slabesc cu voia lor sau nu.

Nu toate organismele sunt la fel!
Bafta!