| deyutzyk97 a întrebat:

Cum pot sa-mi cumpar haine accesori etc pe www.barbiegirls.com fara sa imi fac vip cu card(trebuie platit bani adevarati?) ca sa cumpar accesori haine pantofi? va rog care imi spune ii dau fundita.

18 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Da! trebuie sa platesti cu bani reali normal. si eu am cont si nu sunt vip! acum la barbiegirls in momentul asta este un joc in care trebuie sa gasesti peste tot in oras in astea niste pungi de diferite culori! daca le gasesti pe toate primesti cateva haine :o bluza de trening, pantaloni de trening si o esarfa! nu te-as sfatuii sa fii V. I. P deoarece dai bani reali in 1 rand si in al 2-lea pana la urma iti expira! dar daca ai situatii financiare bune.este treaba ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si tu cu bani "de jucarie".; nu-ncerca sa platesti cu bani falsi ca e caz penal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrebat o fata si a spus ca se poate face si fara bani dar nu mi-a spus.Foarte multe fete am vazut ca sunt v. i. p si sunt din Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, si eu am problema asta, ma enerveaza la culmeX-(trebuie ca totii sa aiba sanse egale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti fara sa fii v. i. p scuze da incarci cardul virtual la banca cu bani adevarati altfel nu se poate acum astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei daca nu esti VIP nu poti sa cumperi nimic... dar daca mergi in locurile permise(pentru sunt si unele nepermise doar pentru VIP)sunt niste litere >dar cautale foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna daca nu esti v. i. p nu cumperi nimic asta e problema mea nu stiu de unde sa fac rost de o papusa v. i. p am dar nu e v. i. p si este tare plicti nu pot sa fac nimic sa adopt un animal nu pot sa cumpar mobila si haine nu pot dar ce pot? nimic! deci daca nu ai papusav. i. p nu faci nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu trebuie bani dau pe gratis serios frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi ca e bine sa platesti cu bani falsi plateste dar daca te vor prinde va fi caz penal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa fii Barbie V.I.P.Si pentru asta, da.trebuie sa platesti cu bani adevarati.Nu multi(nu stiu cati, suma e in dolari), dar asta e.Cauta un cont V. I. P. la Barbiegirls(gasesti numai panarame. dar poate ai noroc). Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau nici o fundita trebuie sa fi vip ca altef nu te lasa sa cumperi nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube:barbie girls vip free< nu prea cred in astea dar totusi poate te ajuta cu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...si eu am aceeasi problema... loolgirl are dreptate dar trebuie safii v. i. p sa cauti cadouri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca trebuie sa fi vip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca trebuie sa platesti cred ca in dolari sau in euro daca vrei sa fii v. i. p si sa-ti cumperi haine accesoriietc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si pe mine ma enerveaza asta vad atatea fete care nu-s vip si poarta alte haine alte accesori si eu nu mai ales ca din vina lor nu mai avem voie la cafenea ca ii ziua indragostitilor si is acolo trei baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti dr cum cumpar mobila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasale in pace amu cu doua zile am vrut sa fiu prietena cu una vip dar ea na rut ca a fost prea ocosa