| Just kidding a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama daca is cu el fara sa-l intreb? Cand ne vedem, nu exista sa nu ne sarutam, ne afisam in public (inainte era pe ascuns), mergem pe strada tinandu-ne de dupa gat, ne imbratisam, si vrea sa o cunoasca pe mama. Sunt aceastea manifestarile unei relatii? PS: respectivul este un baiat care tace si face laughing!

Răspuns Câştigător
| Noname_6326 a răspuns:

E clar ca voi sunteti impreunalaughing cred ca el te-a intrebat intr-un fel daca vrei sa fi cu el iar tu i-ai raspuns fara sa-ti dai seamahee hee de ex cand te-a sarutat prima data a fost "vrei sa fi cu mine" tu ai acceptat sarutul, ai acceptat sa fi cu elhee hee nu-l intreba nimic ...prezinta-l mamei tale...atunci el poate sa zica "vreau sa fiu cu ea" sau mama ta poate sa spuna"sunteti impreuna?" si el va raspundehee hee succes:*

2 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Ai grija sa nu ajungeti ca la reclama de la seven dayslaughing eu acum zic ca daca e baiat serios sunteti impreuna dar tu stii mai bine

| paramore a răspuns:

Wow ce tare, pai cum spui u se pare ca e ceva serios, dar ca sa fii sigura ca nu iti da cu sutul in fund mai bine fa-ti curaj si intreaba-l, cu toate ca e evident