| heroforyou a întrebat:

Cum pot sa o ajut o prietena? mama ei are pasiunea de a juca la apartate, pierde bani o gramda iar prietenii mele nu ii da prea multi de cheltuiala, haine etc.Cum poate mama ei sa se lase de jocurile alea? ce idei aveti? cat mai multe rasp.kiss

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o dependenta, odata ce a inceput nu se lasa doar daca o inchide intre 4 pereti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie norocul exista dar uni oameni fac asta din distractie nu este bine spune-i asa daca isi iubeste fata sa nu mai joace poate sa isi piarda tot si sa regrete parerea mea