| ellene a întrebat:

Cum pot sa scot o intrebare de la "intrebari favorite"?

5 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Nu se poate scoate! Acolo ramane.Si eu am vrut sa-mi scot intrebari de acolo dar...
Ar trebui sa avem aceasta optiune! Poate o sa ne ajute Raluca.

| M4RK a răspuns:

Nu se poate scoate, doar daca ne ajuta ralucabatting eyelashes

| ellene explică:

Da... sper sa ma ajute laughing am dat din greseala click si am pus la favorite o intrebare cu ceva de blow job nu stiu ce...OMG ce bafta am sad

| ellene explică:

Nu am nici o intreabare in afara de asta Bro...si culmea, tocmai pe asta am nimerit-o laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wau ce tare, blow job, hand job si nu mai zic sa nu zbor de pe site laughing Ce intrebari mai ai la "intrebari favorite"? rolling on the floor