| amaadina a întrebat:

Cum pot sa scot o intrebare de la "Intrebari favorite"? big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Din pacate intrebarile nu pot fi sterse de la "Intrebari favorite". Si mie mi-ar fi placut, daca am fi putut sa mai stergem cate o intrebare din favorite, pentru ca altfel se stang prea multe, si cand vrei sa gasesti una anume, cautarile sunt destul de epuizante, ca sa nu spun enervante.winking
Dar in cazuri extreme, cand ai prea multe intrebari stranse la Favorite, poti incerca sa scrii la "Contact" si este posibil, ca se va putea face ceva. Succes!winking

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@yoamalia12, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

Răspuns utilizator avertizat