| Edvin_7631 a întrebat:

Cum pot sa scot un bandog adevarat? Daca am o femela de pitbull? Dau funda...

2 răspunsuri:
| Diablo666 a răspuns:

Poi.bandog'ul,fiind o combinatie intre pit si un mollosoid...ar trebui sa imperechezi femela cu un moloss.acu depinde si pentru ce il vrei. Dupa parerea mea, bandogu e unul dintre cei mai buni caini de paza.Revenind,un bandog ADEVARAT nu poti scoate, pentru ca sunt multe rase de molossi, etc.Parerera mea e ca ar trebui sa incrucisezi cateaua apbt cu un presa sau cane corso,asa ar obtine rezistenta fizica, loialitatea si vointa pit'ului combinata cu forta si masivitatea celorlalti=>"masina de paza"
In fine... daca ti se pare prea costisitoare aceasta incrucisare, ai putea incerca un malinois...batting eyelashes

| Edvin_7631 explică:

Dau funda...