| alessia a întrebat:

Cum pot sa scriu pe hi5 cand las comentarii cu diferite culori? si marime?confused

dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| PsychSţev a răspuns:

Bunăă.
Păi, există diferite coduri.
De exemplu :
Ca să scrii îngroşat : < b > textul tău < / b >
Subliniat : < u > textul tău < / u >
Înclinat : < em > textul tău < / em >
Centrat : < center > textul tău < / center >
Ca să treci pe rândul următor : < / br >
Şi ca să dai un comentariu cu o imagine : < img scr = URL-ul pozei / >

Ca să scrii colorat există diferite coduri. Mie de exemplu îmi place culoarea asta : 660000. Ca să o poţi folosi scrii : < font color = 660000 > textul tău < / font >.
Sau poţi să scrii numele culorii, cum a spus Roxy.

( Era un site unde explica mai bine. Dacă-l găsesc, te anunţ.batting eyelashes )
Sper că te-am ajutat. Fundiţă? blushing

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici, gasesti tot ce vrei pentru HI5
http://www.tpu.ro/......blog-http/
Succes! (poti lasa si un comm acolo )

| alessia explică:

@roxy unde scriu fontcolor=pink?confused

| RoxyLaLa a răspuns:

< font color=red> aici scrii textul dar sa nu scrii cu spatii cum am scris eu... si iti va aparea asa: aici scrii textul.
Poti sa incerci orice culoare: yellow, green, blue, pink... dar in engleza
Bafta!